KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 7314502
nr 731 4502
Gravyr
Arktis, Handkolorerad, Antik, "Sep: Tentrio: Nalivm Terrarum de: fcriptio" 37 x 39
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 12 december 2011
1.800 kr
2.500 kr
2.500 kr
3.100 kr
2.800 kr